Nuolatiniams pacientams konsultacija nemokama.

 

DENSANA odontologijos klininikoje naudojant naujausias technologijas daugumai žmonių galima sukurti idealią šypseną, užtikrinti šypsenos tobulumą dantų gydymo, plombavimo metodu.

Sangrūdos rekonstrukcijos, tarpų tarp dantų uždarymas, spalvos keitimas ir pan. gali būti kokybiškai sugydyta dantų gydymo, plombavimo metodu. Jei dantys nudilę, nelygiai sudygę, pakeitę spalvą, pakenkti parodontozės ar tik suprotezuoti neestetiškai atrodančiais vainikėliais, tai ne bėda, kadangi šie trūkumai koreguojami arba panaikinami dantų estetinio plombavimo būdu.

  Densana dantu gydymas  

Dažniausiai pradedame galvoti apie dantų balinimą atidžiai pažiūrėjus į savo šypseną veidrodyje ir ten išvydus ant dantų susidariusias apnašas, rudas dėmes ar tiesiog pakitusią dantų spalvą.

 

Jeigu nusprendėte pašviesinti dantų spalvą, apsilankykite DENSANA odontologijos klinikoje. Jums prireiks dantų balinimo procedūros. Prieš pradedant dantų balinimą, rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną: Pašalinti kietąsias ir minkštąsias dantų apnašas, gerai nuvalyti ir nupoliruoti emalio paviršių.

Densana odontologijos klinika dantu balinimas

 

Dantų papuošalai – tai nuostabus būdas pagyvinti jūsų šypseną.

Papuošalas suteiks jūsų šypsenai žavesio ir spindesio.

Lietuvoje populiariausi maži, skaidrūs cirkonio kristalai. Priešingai nei auksiniai papuošalai jie žiba. Dantų papuošalai nekenkia dantų emaliui, nepažeidžia dantų ir neturi jokio šalutinio poveikio, jeigu žmogus tinkamai prižiūri savo dantis bei burnos ertmę.
Dantų papuošalai ne tik puošia. Jais galima paslėpti ir nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus. Pavyzdžiui, pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas.

 

DENSANA odontologijos klinikoje siūlomi kelių rūšių dantų papuošalai:

Densana odontologijos klinika dantu papuosalai

 

    Skaidrus cirkonis  - tai gamtinis ar sintetinis pusiau brangus akmuo. Gali būti baltos arba žydros spalvos.
    Svarovskio kristalas  - tai švaraus kvarcinio stiklo lydinys, kas suteikia jam ypatingą šviesos lūžio efektą, nušlifavus daug briaunų.

Jei norime turėti sveikus dantis, dantenas ir nepažeistus periodontito audinius, dantų akmenis šalinti būtina, DENSANA odontologijos klinikoje dantų akmenys šalininami ultragarsiniu skaleriu. Densana dantu akmenu valymas

Kiekvienas savimi besirūpinantis žmogus turėtų žinoti, kad būtent akmenys yra pagrindinė ir dažniausia dantenų uždegimo (gingivito) priežastis. Kuo daugiau burnoje susidaro akmenų, kuo jie rečiau yra šalinami, tuo stipresnis tikėtinas dantenų uždegimas, sukeliantis įvairių itin nemalonių komplikacijų. Pradeda formuotis dantenų kišenės, tirpsta kaulas, dantys tampa paslankūs, netvirti, pradeda klibėti. Po kurio laiko išsivysto dantų liga – periodontitas, kitaip vadinamas parodontoze.

Dantų rentgeno nuotrauka.

Dantų rentgeno nuotrauka parodo smulkiausius dantų pažeidimus, detales, reikalingas kokybiškam gydymui.Densana dantu rentgeno nuotrauka

Šiuolaikinė odontologija nebegali apsieiti be rentgenologinių (radiologinių) tyrimų. Jie gydytojams odontologams leidžia tiksliai planuoti pacientų gydymą, dantų protezavimą, dantų implantaciją ir kitas procedūras.

DENSANA odontologijos klinikoje Klaipėdoje pacientams atliekamos dentalinė nuotrauka.

Densana dantu rentgenasDentalinė rentgenograma atliekama tada, kai reikalingas vieno ar kelių dantų vainikų bei jų šaknų nuotrauka. Dentalinėje nuotraukoje matyti dantų šaknų kanalų išsidėstymas, jų ilgis, kaulinių kišenių ilgis ir dantų kariesas.

Odontologijos klinikoje naudojama moderni aparatūra užtikrina, kad rentgeno spindulių pluoštas yra labai siauras ir taikomas tik į tiriamą sritį, o papildomai nuo spinduliuotės apsaugo švino prijuostės.