Warning: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/densana/domains/densana.lt/public_html/templates/siteground-j16-28/html/com_content/article/default.php on line 71
Spausdinti

Jei norime turėti sveikus dantis, dantenas ir nepažeistus periodontito audinius, dantų akmenis šalinti būtina, DENSANA odontologijos klinikoje dantų akmenys šalininami ultragarsiniu skaleriu. Densana dantu akmenu valymas

Kiekvienas savimi besirūpinantis žmogus turėtų žinoti, kad būtent akmenys yra pagrindinė ir dažniausia dantenų uždegimo (gingivito) priežastis. Kuo daugiau burnoje susidaro akmenų, kuo jie rečiau yra šalinami, tuo stipresnis tikėtinas dantenų uždegimas, sukeliantis įvairių itin nemalonių komplikacijų. Pradeda formuotis dantenų kišenės, tirpsta kaulas, dantys tampa paslankūs, netvirti, pradeda klibėti. Po kurio laiko išsivysto dantų liga – periodontitas, kitaip vadinamas parodontoze.

 

Densana parodontozes stadijos

 

Jei žmogus gerai prižiūrėtų savo dantis, reguliariai lankytųsi pas higienistą - didelių problemų nebūtų. Net jei jam pažengusi apydančių liga - higienisto atliekamos procedūros gali ligos vystymąsi sustabdyti. Jei periodontito pradinė stadija - problemos išnyktų savaime.

Reikėtų įsidėmėti paprastą tiesą: susiformavę dantų apnašos, akmenys tikrai nestiprina. Priešingai, dėl netinkamos dantų, burnos priežiūros sulig kiekviena diena didėja ne tik gingivito uždegimo rizikos laipsnis, bet ir tikimybė netekti dantų. Sutikite, prognozė iš tikrųjų ne itin viliojanti.

Ultragarsinis skaleris.

DENSANA odontologijos klinikoje susiformavę dantų akmenys šalinami ultragarsiniu skaleriu ir panaudojant specialius rankinius instrumentus. Dėl ultragarsinio skalerio vibracijos akmenys atskyla nuo danties paviršiaus. Sunkiau prieinamiems akmenims pašalinti naudojami rankiniai instrumentai.

Ant dantų susidariusį rudą pigmentą nuo kavos, arbatos, tabako, raudonojo vyno ar kitų medžiagų yra nesudėtinga pašalinti oro abrazijos (šlifavimo) būdu. Tai atliekama į danties paviršių purškiant stiprią vandens ir sodos miltelių srovę. Taip pigmentas yra pašalinamas nuo danties paviršiaus.

Burnos higienos procedūra užbaigiama nupoliruojant dantis abrazyvine poliravimo pasta.

Jei norime turėti sveikus dantis, dantenas ir nepažeistus periodontito audinius, dantų akmenis šalinti būtina. Kiekvienas savimi besirūpinantis žmogus turėtų žinoti, kad būtent akmenys yra pagrindinė ir dažniausia dantenų uždegimo (gingivito) priežastis. Kuo daugiau burnoje susidaro akmenų, kuo jie rečiau yra šalinami, tuo stipresnis tikėtinas dantenų uždegimas, sukeliantis įvairių itin nemalonių komplikacijų. Pradeda formuotis dantenų kišenės, tirpsta kaulas, dantys tampa paslankūs, netvirti, pradeda klibėti. Po kurio laiko išsivysto dantų liga – periodontitas, kitaip vadinamas parodontoze.