Warning: Use of undefined constant DS - assumed 'DS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/densana/domains/densana.lt/public_html/templates/siteground-j16-28/html/com_content/article/default.php on line 71
Spausdinti

Dantų papuošalai – tai nuostabus būdas pagyvinti jūsų šypseną.

Papuošalas suteiks jūsų šypsenai žavesio ir spindesio.

Lietuvoje populiariausi maži, skaidrūs cirkonio kristalai. Priešingai nei auksiniai papuošalai jie žiba. Dantų papuošalai nekenkia dantų emaliui, nepažeidžia dantų ir neturi jokio šalutinio poveikio, jeigu žmogus tinkamai prižiūri savo dantis bei burnos ertmę.
Dantų papuošalai ne tik puošia. Jais galima paslėpti ir nedidelius priekinių dantų nekariozinius defektus. Pavyzdžiui, pigmentines ar fluorozines dėmes, emalio hipoplazijas.

 

DENSANA odontologijos klinikoje siūlomi kelių rūšių dantų papuošalai:

Densana odontologijos klinika dantu papuosalai

 

    Skaidrus cirkonis  - tai gamtinis ar sintetinis pusiau brangus akmuo. Gali būti baltos arba žydros spalvos.
    Svarovskio kristalas  - tai švaraus kvarcinio stiklo lydinys, kas suteikia jam ypatingą šviesos lūžio efektą, nušlifavus daug briaunų.

Ką reikėtų žinoti prieš dedantis dantų papuošalą?

Pirmiausia dantis turi būti išgydomas, o tik tada puošiamas. Nusprendusieji iš kitų išsiskirti žibančia šypsena turėtų pasiryžti kruopščiai dantų priežiūrai, nes papuošalai - papildoma vieta kauptis dantų apnašoms.

Dantų papuošalų tvirtinimas. Prie pasirinkto danties kosmetiniai papuošalai pritvirtinami labai paprastai - tiesiog priklijuojami specialia medžiaga, nekenkiančia dantims bei burnos ertmei.

Visiškai neskausmingos danties puošimo procedūros metu pirmiausia danties paviršius nupoliruojamas. Nuvalius apnašas jis ėsdinamas rūgštimi, kuri naudojama ir plombuojant dantis. Taip siekiama, kad rišamoji medžiaga kuo ilgiau laikytųsi.

Papuošalui nukritus dažnai lieka plonas klijuojančiosios medžiagos sluoksnis. Tačiau jis lengvai odontologo nupoliruojamas ir nepalieka jokios papuošalo buvimo žymės. Be to, kosmetiniai dantų papuošalai lengvai nuimami.

Kiek ilgai brangakmenis ar auksinis piešinys puoš dantį priklauso ne tik nuo kiekvieno žmogaus dantų priežiūros, bet ir nuo mitybos įpročių. Norint, kad puošmena kuo ilgiau nenukristų, reikėtų vengti rupaus maisto. Be to, papuoštų dantų nereikėtų liesti rankomis.

Keletas dantų papuošalų pavyzdžių:

Densana dantu papuosalai